چمدان: روزنامه تلگراف نوشت: در حالی فروش این اثر که در زبان انگلیسی با عنوان The Hunchback of Notre Dame افزایش یافته که در فهرست کتاب‌های آمازون در آمریکا قرار ندارد.

به گفته فروشندگان کتاب، چهار ویرایش جداگانه ازاین رمان در فهرست ۱۰ اثر پرفروش فروشگاه آنلاین آمازون قرار دارد که نسخه جیبی آن در جایگاه نخست و دیگر نسخه‌ها در رده‌های سوم، چهارم و دهم قرار دارند.

نسخه پنگوئن رمان هوگو هم اکنون در فروشگاه آمریکایی آمازون موجود است. چندین کتاب دیگر در مورد تاریخ کلیسای جامع نوتردام هم با افزایش فروش مواجه شده‌اند.

گوژپشت نوتردام شاهکاری است به قلم ویکتور هوگو نویسنده‌ فرانسوی که در سال ۱۸۳۱ این کتاب را تحریر و منتشر کرد. این کتاب یکی از آثار ادبی برجسته جهان به شمار می‌رود که در سبک رمانتیک نگاشته شده‌ است.

  کلیسای تاریخی نوتردام در آتش سوخت | متفاوت‌ترین فیلم از لحظه وحشتناک فروریختن برج ناقوس نوتردام؛ کلیسایی با زیباترین معماری گوتیک | تصاویر حادثه تلخ محل زندگی گوژپشت نوتردام!
  سرنوشت کلیسای نوتردام و آثار تاریخ در حریق وحشتناک پاریس | ساختمان کلیسا کامل تخریب نشد | کمک ۱۰۰ میلیون یورویی میلیاردر فرانسوی به بازسازی کلیسا