چمدان: شهر دانانگ که پنجمین شهر بزرگ ویتنام است و با پرواز حدود یکساعت از هانوی پایتخت این کشور فاصله دارد میزبان دو محوطه تاریخی «شهر باستانی هویی‌آن» و «شهر امپراتوری هوئه» است که هر دو از آثار ثبت‌ شده در فهرست میراث جهانی یونسکو به‌شمار می‌روند.

هتل پنج‌ستاره مجلل اینترکانتینتال تفریحگاه شبه‌ جزیره دانانگ سان در این شهر به گردشگران اجازه می‌دهد که همزمان هم از گردشگری تفریحی و طبیعی و هم از گردشگری فرهنگی بهره‌مند شوند.

هزینه‌ یک‌شب اقامت در این هتل برای دو نفر بیش‌ از ۶۰۰ دلار است بنابراین، گردشگران با دیدن این محوطه تفریحی تصویر غالبی را که معمولا نسبت به ویتنام دارند تغییر می‌دهند.

اینترکانتینتال تفریحگاه شبه‌جزیره دانانگ سان که در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است را معمار معروف آمریکایی بیل بنسلی با الهام از طراحی، فرهنگ و اسطور‌ه‌‌های ویتنامی طراحی کرده و در آن چهار عنصر بهشت، آسمان، زمین و دریا را وارد کرده است.

این هتل که از یک سو به دریا و از سوی دیگر به جنگل‌های سرسبز کوهستان میمون چشم‌انداز دارد در زمینی به‌وسعت ۳۹ هکتار بنا شده و دارای ۷۰۰ متر ساحل تفریحی اختصاصی است.

هتل اینترکانتینتال تفریحگاه شبه‌جزیره دانانگ سان که فقط ۳۰ دقیقه از فرودگاه بین‌المللی دانانگ و حدود ۴۵ دقیقه از محوطه میراث جهانی هویی‌آن فاصله دارد از ۲۰۱ اتاق، سوییت، پنت‌هاوس و ویلای مجلل تشکیل شده است.

استخرهای اختصاصی، تراس‌های اختصاصی، ویلاهای با آشپزخانه کامل، سرآشپزهای اختصاصی، اتاق ویژه کودکان، سالن سینما، باشگاه گلف، باشگاه تنیس، باشگاه بیلیارد و باشگاه ماساژ ازجمله تسهیلاتی است که این هتل به مهمانانش عرضه می‌کند.

هتل اینترکانتینتال تفریحگاه شبه‌جزیره دانانگ سان که جزء گروه هتل‌های بین‌المللی اینترکانتینتال است موفق شده گواهینامه محیط‌زیست دریافت کند.

  ویتنام؛ تئاتر عروسکی روی آب│ سنتی با قدمت هزار سال که به‌لطف گردشگری زنده ماند
  فیلم│پلی طلایی با دو دست غول‌پیکر│ پیاده‌روی برفراز تپه‌های ویتنام
  آغاز اولین تورهای فیل‌گردی اخلاقی ویتنام│ فیل‌سواری در پارک ملی یوک‌دون ممنوع شد