چمدان: بخشی از این ناحیه کوهستانی به پارک جنگلی اسلیو گولیان تبدیل شده و داخل این پارک جنگلی «پارک بازی راه ماجراجویی و قصه خانه غول» ویژه کودکان قرار گرفته است.

داخل این پارک جنگلی برای گشت‌وگذار خانواده‌ها بین حلقه گولیان و کوهستان‌های مورنی مسیرهای مشخصی ساخته شده که تجربه‌ای آرام از جنگل‌نوردی و پیاده‌روی سبک را رقم می‌زنند.

اما راه قصه خانه غول، پارک بازی جذابی است که درهای آن روی پسرها، دخترها، جن‌های خانگی و پری‌های مهربان باز است و به کودکان اجازه می‌دهد در کتاب قصه‌ انگلیسی «خانه غول» زندگی جادویی را تجربه کنند.

در راه خانه قصه خانه غول، کودکان از مسیری عبور می‌کنند که با خانه‌های پریان، اژدها، غول‌ها، جادوگرها و ساحره‌ها احاطه شده و به کودکان امکان می‌دهد که در محیطی واقعی به دنیای قصه‌ها و افسانه‌های فولکلور انگلیسی و ایرلندی وارد شوند.

در پارک بازی، کودکان بین ۳ تا ۱۱ سال می‌توانند در تورهایی شرکت کنند که «شیرخوارگاه پادشاهی پریان» برای کودکان ۳ تا ۵ سال، «جنگل جادویی مقدماتی فین» برای کودکان ۷ تا ۹ سال و «اسرار جنگل مقدماتی» برای کودکان ۹ تا ۱۱ سال را شامل می‌شود.

  خانه‌های آدم‌کوچولوها در جزیره‌ عجیب ایرلند │ تصاویر زندگی مینیاتوری پریان کوچک در جزیره مَن | کوچکترین کتابفروشی دنیا اینجاست
  تابلوهای خیابانی جعلی آقای پِدِرسون│ حواستان به علامت «محل انتظار بی‌انتها» باشد!
  گردشگری را با نقشه گنج رونق دهید! | غول‌های مهربان فراموش‌شده توماس دامبو