چمدان: istanbul congress center یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و سالن‌های چند منظوره در شهر استانبول است. این شهر که این روزها تلاش می‌کند مرکز رویدادهای فرهنگی مانند کنسرت باشد و کردشگران علاقه‌مند به این برنامه‌ها را نیز به استانبول بکشاند دارای زیرساخت مناسب در این زمینه است. در ادامه برخی از این مراکز و راه‌های دسترسی به آن را معرفی می‌کنیم.

  ویژگی‌های اتوبوس‌‌های خاص انتقال گردشگران به فرودگاه جدید استانبول | جدول زمان‌بندی و قیمت بلیت‌های اتوبوس‌های فرودگاه استانبول
istanbul congress center یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و سالن‌های چند منظوره در شهر استانبول است
istanbul congress center یا به طور مخفف icc یکی از مراکز فرهنگی و سالن‌های چند منظوره در مرکز استانبول است که برای میزبانی نشست سالانه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در سال ۲۰۰۹ ساخته شده اما پس از آن برای رویدادهای فرهنگی نظیر کنسرت‌ها مورد استفاده قرار گرفته است
  چگونه از فرودگاه جدید استانبول به میدان تقسیم و سلطان احمد برویم؟│قیمت و شیوه‌های حمل ‌و نقل در فرودگاه جدید استانبول

istanbul congress center یا به طور مخفف icc یکی از مراکز فرهنگی و سالن‌های چند منظوره در مرکز استانبول است که دسترسی مناسبی به نقاط مختلف شهر دارد. این مجتمع چند طبقه که در مجاورت محله هاربیه محسین ارتورولول واقع شده است برای میزبانی نشست سالانه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است. دسترسی به این مرکز که در نزدیکی میدان تقسیم قرار دارد به راحتی با انواع وسایل نقلیه ممکن است. شما با اتوبوس، مترو، متربوس به راحتی می‌توانید به istanbul congress center بروید.

تاکسی: در هر جای شهر با گرفتن تاکسی می‌توانید به istanbul congress center بروید. هر چند در نظر داشته باشید که تاکسی همیشه گزینه پر هزینه‌ای است. با تاکسی از فرودگاه استانبول (سمت اروپایی) ۳۷ دقیقه و از فرودگاه Sabiha Gökçen (سمت آناتولی) ۵۵ دقیقه راه است.

مترو: | می‌توانید خط مترو M2 Yenikapı-Hacıosman را طی کنید و در ایستگاه‌های Osmanman یا Taksim پیاده شوید تا به راحتی به مرکز کنگره استانبول دسترسی داشته باشید. ایستگاه‌های مترو عثمانبی و تاکسیم حدود ۷ دقیقه با مرکز کنگره استانبول فاصله دارند. از طرف دیگر می‌توانید از خط مفصلی F1 Taksim – Kabataş استفاده کرده و در ایستگاه تاکسیم پیاده شوید تا به مرکز کنگره استانبول برسید.

متروبوس | از ایستگاه Mecidiyeköy می‌توانید برای دسترسی به مرکز کنگره استانبول به مترو یا ایستگاه اتوبوس منتقل شوید.

اتوبوس | گزینه‌های حمل و نقل مستقیم به هاربیه از مناطق مختلف مرکزی از جمله تاکسیم، امینانی و Mecidiyeköy وجود دارد. ICC فقط ۲ دقیقه با ایستگاه اتوبوس در مقابل رادیو TRT استانبول فاصله دارد.

مینی بوس | برای دسترسی به خیابان هاربیه می‌توانید مینی بوس Beşiktaş-Harbiye را در ایستگاه کشتی بشیکتاش طی کنید. ICC تقریباً ۳ دقیقه با Harbiye Minibus Stop فاصله دارد.

نمایی از سالن icc در استانبول که محل برگزاری رویدادهای فرهنگی نظیر کنسرت‌ها است
با اتوبوس، مترو، متربوس به راحتی می‌توانید به istanbul congress center بروید
محل قرار گرفتن istanbul congress center در شهر استانبول
  فیلم | جدیدترین تصاویر فرودگاه جدید استانبول | نقشه موقعیت فرودگاه استانبول نسبت به آتاتورک و صبیحا

مرکز فرهنگی و سالن ora arena istanbul

یکی دیگر ار مراکز معروف شهر استانبول ora arena istanbul است که ظرفیتی در حدود ۶۲۰۰ نفر دارد و حتی برنامه معروف ایکس فاکتور در آن برگزار شده است.

برای اینکه به این سالن برسید از راه‌های زیر می‌توانید استفاده کنید.

مترو | Arena بین مترو Otogar و Esenler واقع شده است و از ایستگاه Otogar باید پیاده به سمت این مرکز رفت. حدود ۱۵-۱۰ دقیقه از ایستگاه‌های آکسارای و باکرکوی از طریق مترو باید پیاده روی کنید.

دریا | اورا آرنا از ایستگاه دریای کاراکوی به راحتی قابل دسترس است. کشتی‌ها به طور دائم بخش آسیایی و اروپایی را به وصل می‌کنند و مسافران به راحتی می‌توانند از کاراکوی سوار مترو شده و خود را به arena برسانند.