چمدان: عبدالله درویش‌زاده در توضیح این مجتمع توریست درمانی گفت: ۷۵ پزشک متخصص کشورمان با اطمینان از اهمیت اجرای این طرح در جزیره قشم به دلیل همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس در این پروژه سرمایه گذاری کرده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تلاش می‌کنیم فاز نخست این پروژه شامل یک بیمارستان ۶۴ تختخوابه، یک کلینیک تخصصی ارتوپدی و مرکز ریکاوری ورزشی را برای جذب ورزشکاران به ویژه فوتبالیست‌های ایرانی و ورزشکاران تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی قطر با یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری برسانیم.

درویش زاده ادامه داد: با توجه به ارتباطات خوبی که پزشکان متخصص سرمایه‌گذار در این طرح با کشورهای حاشیه خلیج فارس دارند، به طور حتم با بهره‌برداری از طرح دهکده سلامت قشم، شاهد سفر بیماران کشورهای عمان، امارات، قطر و چند کشور دیگر برای درمان به این منطقه خواهیم بود.

مدیر پروژه دهکده سلامت قشم اضافه کرد: بخش ریکاوری ورزشی دهکده سلامت قشم به عنوان یکی از مهمترین برندهای این پروژه می‌تواند با ارائه بهترین خدمات به فوتبالیست‌های ایرانی و خارجی به ویژه فوتبالیست‌های کشورهای همسایه، نام جزیره قشم را در سطح ملی و بین المللی مطرح کند.

به گزارش چمدان، پروژه دهکده سلامت قشم با چهار هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در زمینی به مساحت ۱۲۲ هزار مترمربع در سه فاز درمانی، گردشگری و تفریحی با هدف ارتقاء سطح سلامت جزیره و ایجاد پایگاهی برای جذب توریست و گردشگری سلامت توسط بخش خصوصی در روستای گامبرون جزیره قشم ساخته می‌شود.

فاز نخست این پروژه شامل بیمارستان ۶۴ تختخوابه، کلینیک تخصصی ارتوپدی و مرکز ریکاوری ورزشی است. فاز دوم و سوم نیز شامل یک هتل چهار یا پنج ستاره و یک شهربازی بسیار مدرن خواهد بود.

  آمار سفر عراقی‌‌ها به ایران در سال ۹۷ | یک مقام عراقی: ایرانی‌ها از توریست‌هایی که برای درمان به ایران می‌آیند سوء استفاده می‌کنند!
  ۵ کشوری که بیشترین گردشگر سلامت را به ایران می‌فرستند | کدام کشورها بیشترین سهم را در بازار گردشگری سلامت دارند؟