چمدان: علی مقدس‌زاده گفت: از ۲۸ اسفند ۹۷ تا ۱۵ فروردین امسال ۲۸ هزار و ۷۱۹ گردشگر از شهرهای مختلف در سه کمپ خانوادگی، مجردی و جانبازان و ایثارگران کیش استقرار یافتند و تعداد ۷ هزار و ۳۳۶ چادر شخصی توسط گردشگران در کمپ‌ها برپا شد.

وی اظهار داشت: با شروع تعطیلات نوروزی کمپ اسکان خانوادگی واقع در پشت مصلی، کمپ مجردی در مجموعه ورزشی المپیک، کمپ جانبازان و ایثارگران در مدرسه ابن سینا و کمپ بحران در سالن نمایشگاه‌های بین المللی کیش برپا شد.

مقدس زاده گفت: در نوروز امسال کمپ خانوادگی با مساحتی بالغ بر ۱۵۰ هزار متر مربع با ظرفیت برپایی ۳ هزار و ۲۰۰ چادر، تعداد ۲۰۴ چشمه حمام و سرویس بهداشتی و امکانات رفاهی و خدماتی نظیر سوپر مارکت و مرکز عرضه غذا در محل دائمی کمپ مصلی پذیرای گردشگران از سراسر کشور بود.

وی یادآور شد: در شرایط آب و هوایی نامساعد نیز گردشگران مستقر در کمپ خانوادگی به کمپ بحران واقع در سالن نمایشگاه بین المللی کیش و گردشگران مستقر در کمپ مجردی و ایثارگران به سالن‌های خلیج فارس و چند منظوره مجموعه ورزشی المپیک منتقل شدند.

علاوه برکمپ‌های چادری به همت بخش خصوصی و برای دومین سال پیاپی، کمپ اسکان کانکسی هم پذیرای ۱۲ هزارو ۳۳۰ گردشگر در نوروز ۹۸ بود.

  مظنه چادر مسافرتی در بازار | چقدر برای خرید چادر مناسب باید هزینه کنید؟