چمدان: این دوره از نمایشگاه تاپ ریزا از ۳ مهر ۹۷ گشایش یافته و به مدت چهار روز برپا خواهد بود.

غرفه ایران امسال با مساحت ۱۵۵ متر مربع و به صورت چهار طرف باز در بخش خاورمیانه سالن شماره ۷٫۲ محل برگزاری نمایشگاه‌های Porte de Versailles شهر پاریس قرار دارد.

امسال علاوه بر نمایندگان کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی (به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری)، شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه گردشگری کشور شامل آیتوتورز، ارگ جدید، آدینه تراول، ایران سفر، تیسفون سفر ایرانیان، ایرانیان سبط‌تور، پردیسان گشت، پارس سفر، شیده شیراز، گردش نمای پارسیGNP TOUR، نیکنام، آژانس مسافرتی ۲۰۰۱ و مارکوپولو، در غرفه ایران حضور دارند و به معرفی جاذبه‌های ایران و خدمات خود می‌پردازند.

همزمان با نخستین روز نمایشگاه، طاهری رایزن یک و معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس و خزاعی رایزن اقتصادی ایران از غرفه ایران بازدید کردند.

همچنین در این روز هنرمندان ایرانی از استان اصفهان به صورت زنده به تولید محصولات در رشته قلم زنی پرداختند.

شناخت صنعت گردشگری فرانسه، نشست با متخصصان گردشگری این کشور، برقراری ارتباطات جدید با رهبران صنعت گردشگری، ارتباط با خبرگزاری‌های فرانسه، برندسازی، معرفی تورها و تولیدات گردشگری هر کشور، کسب آخرین اطلاعات و اخبار بازار گردشگری فرانسه و دنیا، آشنایی با دستاوردها و نوآوری‌های ارائه ‌شده در صنعت گردشگری و به‌دست آوردن فرصت‌های جدید تجاری و سرمایه‌گذاری و توسعه روابط تجاری از جمله اهداف ایران از حضور در این نمایشگاه است.