چمدان :  علیرضا قائدیان با بیان این خبر افزود: با توجه به افزایش و نوسان نرخ بلیت پروازها توسط شرکت‌های هواپیمایی در کشور به منظور تامین رفاه مسافران و شهروندان و کاهش هزینه‌های سفر برای گردشگران و ساکنان کیش با دستور دکتر انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نرخ بلیت هواپیما درمسیرتهران – کیش – تهران توسط شرکت هواپیمایی کیش کاهش یافت.

وی افزود: براین اساس از چهارشنبه ۳۱ مرداد و همزمان با عید سعید قربان، نرخ یک طرفه بلیت هواپیما در مسیر کیش تهران و بالعکس برای مسافران از ۳۴۰ هزار تومان به ۲۷۵ هزار تومان در فروش سیستمی کاهش یافت. همچنین برای شهروندان جزیره کیش بلیت مسیر پروازی کیش – تهران در هر لگ پروازی با قیمت ۲۲۶ هزار تومان عرضه می‌شود.

شهروندان جزیره کیش می‌توانند با همراه داشتن کارت کیشوندی و مراجعه به دفاتر فروش هواپیمایی کیش نسبت به خرید بلیت در مسیر کیش – تهران یا بالعکس با مبلغ ۲۲۶ هزار تومان در هر لگ اقدام کنند.

به گفته معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش اختصاص پروازهای کیش ایر به مسیرهای از مبدا کیش و یا منتهی به کیش و افزایش ظرفیت صندلی‌های سیستمی از دیگر برنامه‌های سازمان منطقه آزاد کیش برای رونق گردشگری، تثبیت قیمت‌ها و در نهایت ایجاد رقابت بین ایرلاین‌ها در جهت کاهش هزینه‌های بلیت هواپیما در مسیر جزیره کیش است.

  کاهش بی‌سابقه مسافر در جزیره کیش | ضریب اشغال هتل‌های کیش به زیر ۵۰ درصد رسید
جدول نرخ بلیت پروازهای تهران – کیش هواپیمایی کیش ایر
  نرخ ثابت برای پروازهای داخلی تا پایان مهر ماه تعیین شد | جدول سقف قیمت ۵ مسیر پروازی ؛ تهران – کیش ۵۱۰ هزار تومان

البته کیش ایر در سایت خود سقف نرخ چارتری تهران به کیش را بالاتر از رقم سیستمی اعلام کرده است که می‌توانید در جدول زیر ببینید: