چمدان: یکی از لوکس‌‌ترین قطارهای دنیا، یعنی قطار سریع السیر ونیز سیمپلون شرق، تغییرات جدیدی در  خود داده و ۳ سوئیت به سوئیت‌های قبلی خود اضافه کرده‌ است. سوئیت‌های جدید به اسم ۳ شهر وین، پراگ و بوداپست نام گذاری شده‌اند. هر کدام از این سوئیت‌ها به گونه‌ای طراحی شده تا بازتاب شهر مقصد باشد.

چیدمان وین به گونه‌ایست که با استفاده از رنگ‌‌های طلایی و سبز زمردی و با پنل‌های ابریشمی و چوب تیره حس و حال کلاسیکی را ایجاد کند در حالی که جایگاه پراگ با رنگ‌های خرمایی مایل به قرمز، و طلائی و کوسن‌های دست دوز و الگو‌های موزائیکی دکور شده‌ است. دکور بوداپست هم یادآور معماری سبک گوتیک و عثمانی است که با چوب‌های کنده‌کاری شده همراه شده‌ است.

این ۳ سوئیت جدید که در واقع به سوئیت‌های ونیز، استانبول و پاریس ملحق شده‌اند، حمام و دستشویی خصوصی دارند، مجهز به تخت دو نفره و سیستم گرمایشی کف هستند و اتاق نشیمن خصوصی دارند. در این قطار برای هر سوئیت یک مهماندار ۲۴ ساعته اختصاصی در نظر گرفته‌ شده‌ است.

اقامت‌کنندگان در هر سوئیت و کابین‌ها به ۳ سالن غذاخوری دسترسی دارند.

در ساخت این قطار از رمان «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» نوشته آگاتا کریستی الهام گرفته‌ شده‌ است.

هزینه این قطار برای هر نفر در ۱ شب ۷ هزار و ۸۰۰ دلار است. این قطار در طول اروپا سفر می‌کند و یکبار در سال هم به استانبول می‌رود.

سوئیت وین

سوئیت بوداپست

سوئیت پراگ
سوئیت پاریس
سوئیت ونیز