چمدان: هتل پالمز کازینو در لاس‌وگاس در ایالت نِوادای آمریکا به‌ تازگی سوییت جدیدی عرضه کرده است که امضای آثار هنری و طراحی داخلی هنرمند و طراح معروف بریتانیایی دیمین هرست را با خودش به‌ همراه دارد.

این سوییت که «ویلای آسمان» یا «سوییت همدلی» (Empathy Suite) نام دارد ساختمانی دو طبقه به مساحت ۸۳۷ مترمربع است که به‌ ادعای سازندگانش «اولین و تنها سوییت هتلی با این سطح از آثار هنر معاصر» است.

داخل این ویلا از دو اتاق خواب، اتاق پذیرایی، سالن نمایش فیلم، اتاق‌های ماساژ و محوطه استخر داخلی با طراحی موزاییک‌هایی به شکل پروانه تشکیل شده است.

همچنین این سوییت میزبان مجموعه‌ای از مهم‌ترین آثار هنری هرست است که از آن‌ جمله می‌توان به دو کوسه نر به ‌نام‌های برنده و بازنده که داخل فرمالدهید غوطه‌ور هستند و مجموعه‌ای از نقش‌ونگارهای پروانه‌ای اشاره کرد.

در حقیقت، مشهورترین آثار دیمین هرست مجموعه‌ای از حیوانات مرده شامل کوسه، گوسفند و گاو است که داخل فرمالدهید نگهداری می‌شوند و اکنون یکی از نمونه‌های این مجموعه در تزیینات این سوییت استفاده شده است.

هزینه دو شب اقامت در سوییت همدلی ۲۰۰ هزار دلار است که آن را به گران‌ترین سوییت هتلی در جهان تبدیل کرده و رکورد هزینه ۱۵۰ هزار دلاری برای دو شب اقامت در سوییت پنت‌هاوس هتل مارک نیویورک را شکسته است.