چمدان: علی عابدزاده در واکنش به ارسال نامه تهدیدآمیز انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران برای یک سایت فروش آن‌لاین بلیت به‌ دلیل ارائه تخفیف به مردم گفت: بحث آزادسازی نرخ بلیت هواپیما یک بحث بسیار مهم و بااهمیتی است که باید برای آن ارزش قائل شد.

وی ادامه داد: تغییراتی که آزادسازی می‌تواند در صنعت حمل‌ونقل هوایی ایجاد کند، بسیار گسترده و ارزشمند است، از این رو باید دقت کنیم تحولاتی که قرار است صورت بگیرد به‌ خاطر برخی رقابت‌هایی که می‌توانیم بگوییم تخریب‌گر است باعث ایجاد مشکل برای آزادسازی نرخ‌ها نشود.

وی تصریح کرد:‌ به هرگونه رقابت مضر چه از سوی آژانس‌ها، چه خطوط هوایی و چه مراکز عرضه‌کننده بلیت از طریق سیستم‌های الکترونیکی، رسیدگی و برخورد می‌کنیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به تسنیم گفت: قطعاً اجازه نمی‌توانیم رقابت‌های مضر به صنعت حمل‌ونقل و آزادسازی نرخ‌ها لطمه بزند.

عابدزاده از بررسی مسائل مطرح‌شده بین انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران و یک سایت آن‌لاین فروش بلیت خبر داد.

  نامه انجمن دفاتر خدمات مسافرتی به شرکت مطرح فروش بلیت | ارزان‌فروشی کنید؛ شکایت می‌کنیم | علی بابا: تهدیدمان کرده‌اند
  نامه دوباره انجمن خدمات مسافرتی به سازمان هواپیمایی | ارزان فروشی می‌کنند ؛ برخورد کنید
  واکنش علی بابا به اعتراض انجمن خدمات مسافرتی | شکایت از ارزان‌فروشی جرم است ؛ نه ارزان‌فروشی | زیر قیمت ایرلاین‌ها نرخ نزدیم