چمدان : «پروپایلوت پارک ریوکان» نام هتلی است که مبلمان سنتی ژاپنی را با فناوری پیشرفته شرکت خودروسازی نیسان ترکیب کرده است.

این هتل که از نظر فناوری بسیار پیشرفته است در یوکوهومای ژاپن با اتاق‌هایی گشایش یافته است که در آن‌ها دمپایی‌ها به‌طور خودکار جفت می‌شوند.

فناوری پارک خودکار شرکت خودروسازی نیسان که امکان پارک سریع و صحیح خودروها را میسر می‌کند این‌بار در این هتل سنتی ژاپنی به‌کار گرفته شده‌اند.

در خانه‌های سنتی ژاپنی ورود با کفش امکانپذیر نیست و تمام افراد به‌رسم گذشتگان باید کفش‌هایشان را پیش‌از ورود به اتاق‌ها در بیاورند و دمپایی بپوشند.

ازآنجاکه اتاق‌های هتل پروپایلوت پارک ریوکان به‌شکل سنتی مبلمان شده‌اند درآوردن کفش پیش‌از ورود به آن‌ها الزامی است. اما به‌دلیل سهولت در پوشیدن دمپایی و جلوگیری از آشفتگی و بی‌نظمی، گردانندگان این هتل از فناوری پارک خودکار در این دمپایی‌ها استفاده کرده‌اند. به‌طوری‌ که با کمک سیستم‌های خودکار، دمپایی‌ها در ورودی این مهمانپذیر سنتی خودشان را جفت می‌کنند و آماده می‌شوند تا مهمانان به‌راحتی آن‌ها را بپوشند.

علاوه‌بر دمپایی‌ها تشک‌ها و میزهای زمینی داخل اتاق‌ها هم از این فناوری استفاده می‌کنند و به‌ محض بلندشدن مهمان‌ها خودشان را مرتب می‌کنند.

براساس گزارش ایندیپندنت، در نگاه اول، این هتل کاملا شبیه به یک مهمانپذیر سنتی ژاپنی به‌نظر می‌رسد در حالی‌که طی قراردادی که با نیسان منعقد کرده است در عمل از پیشرفته‌ترین فناوری‌های هوشمند روز استفاده می‌کند.

  تصاویر هتلی عجیب در کشور آفتاب تابان که خدمه‌اش روبات‌اند! │ هیچ انسانی کارمند این هتل نیست
«پروپایلوت پارک ریوکان» نام هتلی است که مبلمان سنتی ژاپنی را با فناوری پیشرفته شرکت خودروسازی نیسان ترکیب کرده است

 

از آنجاکه اتاق‌های هتل پروپایلوت پارک ریوکان به‌شکل سنتی مبلمان شده‌اند درآوردن کفش پیش‌از ورود به آن‌ها الزامی است اما به‌دلیل سهولت در پوشیدن دمپایی و جلوگیری از آشفتگی و بی‌نظمی، گردانندگان این هتل از فناوری پارک خودکار در این دمپایی‌ها استفاده کرده‌اند

 

در این هتل با کمک سیستم‌های خودکار، دمپایی‌ها در ورودی این مهمانپذیر سنتی خودشان را جفت می‌کنند و آماده می‌شوند تا مهمانان به‌راحتی آن‌ها را بپوشند

 

فناوری پارک خودکار شرکت خودروسازی نیسان امکان پارک سریع و صحیح خودروها را میسر می‌کند

 

علاوه‌بر دمپایی‌ها تشک‌ها و میزهای زمینی داخل اتاق‌ها هم از این فناوری استفاده می‌کنند و به‌محض بلندشدن مهمان‌ها خودشان را مرتب می‌کنند