چمدان:  پاریسی‌هایی که در خیابان کریمو (Rue Cremieux) ساکن هستند از شورای شهر پاریس خواسته‌اند که برای مسدود کردن دسترسی گردشگران اینستاگرامی در ساعات اوج دروازه‌ای جلوی این خیابان قرار دهد.

به‌نظر می‌رسد خیابان کریمو یکی از محله‌های پرطرفدار پاریس برای عکس‌های اینستاگرامی است و بنابراین همه روزه و در هر ساعتی با هجوم گردشگران و اینفلوئنسرهایی مواجه است که مقابل در خانه‌های مردم می‌ایستند یا روی پله جلوی در می‌نشینند و ساعت‌های طولانی را صرف گرفتن عکس و سلفی برای اینستاگرام می‌کنند.

یکی از ساکنان این خیابان در گفت‌وگو با فرانس‌اینفو می‌گوید: «ما نشسته‌ایم غذا بخوریم و درست پشت در خانه ما مردم عکس و ویدیو می‌گیرند یا دختران جوان مهمانی‌ قبل از عروسی برگزار می‌کنند و یک‌ساعت تمام جیغ می‌زنند. واقعا کلافه‌کننده است.»

با نگاهی به عکس‌های اینستاگرامی با هشتگ Rue Cremieux پیش‌از هرچیز می‌توان فهمید که این خیابان سنگ‌فرش با خانه‌های رنگارنگ، واقعا زیبا است و بعد می‌توان دید که در حال‌ حاضر بیش از ۳۱ هزار و ۷۰۰ عکس با این هشتگ وجود دارد. پس به اینستاگرامرهای سراسر جهان که برای دیدن پاریس آمده‌اند باید گفت: «بگذارید پاریسی‌ها در آرامش غذا بخورند!»

مردم خیابان کریمو از شورای شهر پاریس خواسته‌اند که در ورودی این خیابان دروازه‌ای قرار دهد و در ساعات اوج ترافیک یا در ساعات استراحت به‌ویژه غروب‌ها و آخرهفته‌ها از ورود شیفتگان اینستاگرام جلوگیری کنند.

  در جست‌وجوی راهی برای حل مشکل گردشگر اضافی | آمستردام؛ شهری با ۱۴میلیون بازدیدکننده در سال
  یک مقصد گردشگری دیگر از تعدد توریست‌ها به ستوه آمد│ کیوتو ؛ اینجا سلفی ممنوع است!
  مقررات جدید پرداخت عوارض برای ورود به ونیز │ شهر آبراه‌ها از حضور گردشگران به ستوه آمد
  رده‌بندی جدید ۵۰ مقصد سفر اینستاگرامی برتر اروپا و جهان│ جایگاه ایران در مقصدهای سفر اینستاگرامی برتر جهان
  تصاویر ۱۰ هتل برتر اینستاگرامی جهان │ هتل‌های دبی هنوز فوتوژنیک نیستند!
  اینستاگرام، اینستاگرام ؛ چقدر در این سفر به من خوش گذشت؟│ آمارهای عجیب از گردشگران نسل Y
  تحولات جالب تبلیغات سفر در ۲۰۱۹│ نقش تبلیغات ویدئویی در جذب مشتری | فضای دیجیتال بازاریاب‌های سفر را به‌دام انداخت