چمدان: موزه لوور فرانسه به مناسبت ۳۰ سالگی ساخت هرم شیشه‌ای محوطه لوور و دهمین سالگرد آغاز به کار پایگاه اینترنتی «ایر بی اند بی» این مسابقه را برگزار کرد.

هیات داورانِ مسابقه اقامت شبانه در موزه لوور، دانیلا مولیناری، دانشجوی ۲۶ ساله ایتالیایی-کانادایی را به دلیل نگارش متنی کوتاه مستحق دریافت این جایزه دانست.

داوران این مسابقه متن کوتاه دانیلا مولیناری را از میان متن‌های ارسالی از سوی ۱۸۰ هزار نامزد دیگر انتخاب کردند. از نظر هیات داوران متن او با «جسارت، سرزندگی و نوآوری» خاصی نوشته شده بود.

هیات داوران از شرکت کنندگان خواسته بود به این پرسش پاسخ دهند که «چرا آنها مهمان ایده آلی برای مونالیزا خواهند بود؟»

مولیناری در این‌خصوص می‌گوید: «من درباره این نوشتم که مونالیزا را به نوشیدنی دعوت می‌کنم و از او درباره لئوناردو می‌پرسم… ما اسپریتز به او تعارف می‌کنیم چون او هرگز فرصت نداشته است این نوشیدنی ایتالیایی را بچشد.»

  شب در موزه لوور بمانید و با مونالیزا قهوه بخورید | هدیه سی سالگی هرم معروف فرانسه ؛ شما هم فرصت ثبت نام دارید

تنها زوجی که در لوور خوابیدند

دانیلا مولیناری روز ۳۰ آوریل (۱۰ اردیهشت) به همراه نامزدش آدام واتسون ۲۹ ساله یک شب را در میان تابلوها و مجسمه‌های موزه لوور پاریس سپری کرد.

بیش از ۱۰ میلیون نفر هر سال از موزه لوور بازدید می‌کنند.

پایگاه اینترنتی «ایر بی اند بی» به کاربران اینترنتی اجازه می‌دهد خانه یا اتاقی از یک خانه خود را به دیگر مشترکان سایت اجاره دهند.

  نحوه فعالیت بزرگ‌ترین درگاه اینترنتی ارائه‌دهنده خانه‌مسافر جهان │ امنیت مسافر و میزبان چگونه تامین می‌شود؟ | پیش‌بینی رشد ۸٫۷ درصدی خدمات آنلاین سفر