چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۴ هزار و ۹۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۷۹۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به ۱۶ هزار و ۸۹۰ تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز ۱۶ هزار و ۶۹۰ تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت ارز در 18 اردیبهشت ماه

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی نیز فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۷ هزار و ۱۳۱ تومان و ۶ می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۷ هزار و ۱۵۰  تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

یوروی مسافرتی در حالی به ۱۷ هزار و ۱۵۰ تومان رسیده است که مسافران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های ملی یورو را با قیمتی پایین‌تر یعنی ۱۶ هزار و ۸۹۰ تومان خریداری کنند.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.