چمدان: «تا چندی پیش اینجا خانه من بود اما اکنون خانه همه عاشقان صحنه و نمایش است، خانه‌ام آباد است، خانه‌ام نورانی است چون شما اینجایید.» این نوشته «آقای بازیگر» درباره خانه اوست … خانه‌ای که اکنون خانه موزه‌ای به نام و یاد اوست …

سید حمید موسوی با بیان این خبر افزود: مرمت و بازسازی این خانه از ابتدای امسال آغاز و برای این کار بیش از ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شد.

شهردار منطقه یک با بیان اینکه یک طرح محتوایی به منظور جابه‌جایی و جانمایی وسایل استاد انتظامی که توسط فرزندش مجید انتظامی صورت گرفت تعریف شد گفت: براساس طرح محتوایی اصلاحات در ساختار ایجاد یک موزه انجام و بخش‌هایی مرمت و بخش‌های دیگر نیز بازسازی شد.

وی با اشاره به پایان‌ کار مرمت و بازسازی این خانه به ایرنا گفت: مراسم بزرگداشت استاد انتظامی و رونمایی از سردیس و تابلوی خیابان در آینده نزدیک برگزار می‌شود.

موزه استاد انتظامی در خیابان شهیدان‌ احمدی ناحیه هشت منطقه یک تهران در شمال پایتخت واقع شده است.

عزت‌الله انتظامی، آقای بازیگر و چهره پیشکسوت سینما و تئاتر ایران صبح روز جمعه ۲۶ مردادماه در ۹۴ سالگی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد و از دنیا رفت.

تصاویری از این موزه را از اینجا ببینید …

  تا چندی پیش اینجا خانه من بود …
  همراه با خان مظفر در کوچه پس کوچه‌های تاریخ سینمای ایران | ماجرای نخستین هنرستان تهران و سینمایی که زنان هم به آن راه یافتند